Wczytuję dane...
O sklepie

256IT to nowoczesny sklep internetowy oferujący profesjonalny sprzęt elektroniczny dla firm. Tworzy go zespół pasjonatów od lat pracujących w branży sprzedaży rozwiązań oraz usług informatycznych.

Doświadczenie zdobywane przez lata zaowocowało stworzeniem sklepu internetowego 256It. Jest on odpowiedzią na głosy klientów, którzy sygnalizowali potrzebę stworzenia nowoczesnego sklepu oferującego specjalistyczny sprzęt skierowany do dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo urządzenia elektroniczne niezbędne do działania każdego przedsiębiorstwa. Posiadamy w ofercie komputery stacjonarne, notebooki, monitory, drukarki, projektory, a także niezbędne akcesoria komputerowe oraz najnowsze oprogramowanie.

Przez lata wypracowaliśmy kontakty z najlepszymi dostawcami w branży takimi jak: Microsoft, IIyama, Asus, Epson, HP, Lenovo czy Logitech. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań, atrakcyjne ceny oraz merytoryczne wsparcie zarówno przed zakupem jak i po nim.

Zapraszamy do kontaktu oraz składania zamówień na 256it.pl