Wczytuję dane...
Kod producenta: 960-001102
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Logitech

IDEALNA DO MAŁYCH POMIESZCZEŃ
MeetUp to zaawansowana kamera konferencyjna firmy Logitech przeznaczona do małych pomieszczeń konferencyjnych. Koniec tłoczenia się wokół laptopa. Kamera ta ma niezwykle szerokie pole widzenia 120° oraz obiektyw z funkcją przesuwania i pochylania. Dzięki temu każda osoba przy stole jest wyraźnie widoczna. Zintegrowana obsługa dźwięku jest zoptymalizowana pod kątem akustyki w małych pomieszczeniach, dzięki czemu wszystkich uczestników można nie tylko dobrze zobaczyć, ale także usłyszeć.

WIDZENIA W PRZYPADKU OGRANICZONYCH PRZESTRZENI
Kamera Logitech MeetUp wprowadza wysoką jakość obrazu do małych pomieszczeń konferencyjnych. 120-stopniowe pole widzenia z łatwością dostosowuje się do ciasnych pomieszczeń, w których ludzie siedzą po obu stronach kamery. Czujnik o bardzo wysokiej rozdzielczości 4K i obiektyw firmy Logitech zapewniają wyjątkowo ostry obraz, a elementy sterujące przesuwaniem, przechylaniem i powiększaniem pozwalają skupić się na prezenterach i ich pomocach wizualnych.

USŁYSZ I UWIERZ
Zintegrowana obsługa dźwięku w kamerze MeetUp jest zoptymalizowana pod kątem akustyki w małych pomieszczeniach, zapewniając doskonałą jakość dźwięku. Trzy mikrofony z technologią formowania wiązki i dostrojony głośnik sprawiają, że spotkania brzmią równie dobrze, jak wyglądają. Aby zwiększyć zasięg dźwięku do 4,2 m, można dodać mikrofony rozszerzające do kamery MeetUp.

ŁATWA INSTALACJA TYPU PLUG & PLAY
Wejdź do niewielkiego pomieszczenia i natychmiast rozpocznij współpracę wideo. Kamerę MeetUp wystarczy podłączyć do portu USB i od razu działa. Możesz użyć dowolnej aplikacji do obsługi wideokonferencji i usługi w chmurze łącznie z już używanym przez Ciebie oprogramowaniem.

DOPASOWANA DO SPOSOBU PROWADZENIA SPOTKAŃ

Niewielkie pomieszczenia konferencyjne cieszą się coraz większą popularnością, a kamera MeetUp spełnia związane z nimi wymagania. Kamera oferuje doskonałą rozdzielczość, balans kolorów i poziom szczegółowości w ciasnych miejscach. Dzięki dołączonemu wieszakowi ściennemu i kompaktowej konstrukcji, która minimalizuje ilość kabli, kamera MeetUp świetnie sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach.

DODATKOWE AKCESORIA ZWIĘKSZAJĄ WYGODĘ KORZYSTANIA

Nasza bezpłatna aplikacja mobilna (dostępna w sklepach Google Play i iTunes) przekształca Twojego smartfona lub tablet w pilota do kamery MeetUp. Dostępne są też akcesoria firmy Logitech, takie jak mikrofon rozszerzający i uchwyt do montażu na telewizorze, w wersjach dostosowanych do różnych wielkości pomieszczeń i konfiguracji. W razie potrzeby można też zamówić części zamienne zapewniające sprawne działanie systemu.

Matryca:

Dołączone oprogramowanie:

Akcesoria w zestawie:

- Kamera MeetUp ConferenceCam
- Pilot
- Kabel USB: 5 m (16 ft)
- Zasilacz
- Wieszak ścienny i osprzęt do montażu na ścianie
- Dokumentacja

Wymiary:

104 × 400 × 85 mm

Pozostałe parametry:

- Bardzo szerokie pole widzenia 120 stopni
- Zestaw głośnomówiący z 3 mikrofonami
- Obsługa opcjonalnego mikrofonu rozszerzającego
- Konstrukcja typu wszystko w jednym
- Mechaniczne przesuwanie/przechylanie
- Obiektyw firmy Logitech
- 3 ustawienia wstępne kamery
- Bezprzewodowa technologia Bluetooth
- Radiowy pilot zdalnego sterowania
- Wiele opcji montażu, na przykład na stole lub wieszaku ściennym, a także dostępny opcjonalny uchwyt do montażu na telewizorze

Unboxing:

IT

 • depth: 

  175

 • height: 

  470

 • Liczba klatek na sekundę: 

  30

 • Waga: 

  1.04

 • width: 

  135